Key Account Manager

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i umacnianie relacji w wyznaczonym sektorze rynku.
  • Realizacja planów sprzedażowych w zakresie sprzedaży produktów firmy oraz produktów obcych.
  • Analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych możliwości rozwoju biznesu.
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów, doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT.
  • Umiejętność przygotowania ofert zgodnie ze standardami firmy.
  • Współpraca z innymi działami wspierającymi sprzedaż.
  • Prowadzenie rozmówi i negocjacji handlowych zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmie.
  • Nadzór nad realizacją projektów.
  • Implementacja i egzekwowanie standardów sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży sprzętu i rozwiązań IT.
  • Bardzo dobra znajomość rynku IT.
  • Rozległa wiedza z zakresu sprzętu komputerowego i rozwiązań oferowanych przez rożnych producentów.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office.
  • Dobre umiejętności negocjacyjne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Entuzjazm.
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, lub kontrakt w pełnym wymiarze godzin.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole.