Tester / Dokumentalista

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi.
  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych.
  • Współpracę przy tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych dla nowych funkcjonalności.
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika i powdrożeniowej.
  • Współpraca przy tworzeniu szkoleń on-line.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość SQL i HTML.
  • Wiedza na temat procesów i narzędzi testowych.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów.
  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dociekliwość, cierpliwość, dokładność.
  • Przygotowanie techniczne (mile widziane studia na kierunkach technicznych).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane:

  • Znajomość innych języków programowania.
  • Znajomość standardu HTML 5 i CSS 3.
  • Posługiwanie się narzędziami Version Contorrl, tj. git, svn.
  • Znajomość systemu Linux.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w małych i dużych, a za każdym razem ciekawych projektach testowych.
  • Miłą atmosferę pracy w małym podzespole.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji Kandydata).
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Ciekawą ofertę szkoleń zawodowych (technicznych i interpersonalnych).