Administrator Systemów

Zakres obowiązków:

  • Administracja serwerami aplikacyjnymi opartymi o platformę WebSphere.
  • Implementacja i utrzymywanie rozwiązań portalowych opartych o platformę IBM WebSphere Portal.
  • Współuczestnictwo w projektach informatycznych firmy w charakterze eksperta technicznego dla swojego zakresu kompetencji.
  • Współudział w procesie tworzenia procedur operacyjnych (w tym procedur awaryjnych).
  • Dokumentacja zarządzanego środowiska.

Wymagania:

  • Umiejętność implementacji i utrzymywania rozwiązań opartych o platformę aplikacyjną IBM WebSphere.
  • Znajomość administracji bazami danych DB2.
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux.
  • Umiejętność tworzenia i zarządzania procedurami operacyjnymi.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, lub kontrakt w pełnym wymiarze godzin.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole.